Poszukuję pracy z zamieszkaniem w Polsce

Witam serdecznie! Poszukuję pracy z zamieszkaniem w Polsce, dla mężczyzny. Poszukuję na dłuższy, nawet kilkuletni okres czasu. Nie tyle co z zakwaterowaniem, a zameldowaniem. Jeżeli z wyżywieniem, to jeszcze lepiej. W zamian oferuję pomoc we wszystkim, swoją pracę – dwie zdrowe ręce 😉 Interesowało by mnie przeniesienie w jakąś spokojną okolicę. Mogłaby to być praca w formie opieki nad osobą lub własnością, w formie szofera/kierowcy (prawo jazdy kat. B – samochody do 3,5 tony) bądź wsparcie w jakimś gospodarstwie, w schronisku, przy zwierzętach, w pensjonacie, może w stadninie/na ranczo przy koniach 😉 lub ogrodnik (koszenie itp.) Albo w jakimś warsztacie samochodowym z przyuczeniem. Jestem otwarty na propozycje. Od najbliższego możliwego terminu. A jeśli znalazłaby się taka możliwość to lepiej na śląsku lub pobliskich okolicach.

Ponadto w przypadku pewnych działalności jestem w stanie dodatkowo pomóc w kwestiach marketingowych jak założenie i prowadzenie strony internetowej z reklamą, stronami na FB i instagram, lub jej modernizacja, wykonywaniem fotografii, opisów. A nawet stworzenie indywidualnych projektów i motywów graficznych celem sprzedawania w dedykowanym sklepie internetowym z koszulkami czy gadżetami lub fizycznie na miejscu w sklepie itp.
Nawet mógłbym służyć wsparciem jako obsługa klienta obcojęzycznego (z językiem angielskim i niemieckim). Wszystko jest do dogadania.

Jeżeli ktoś by coś miał lub wiedział proszę o informację 🙂

Skomentuj pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *