Komunistyczna cenzura na FB

PLANdemia
PLANdemia

Taki obrazek może być podstawą do zablokowania użytkownikowi portalu społecznościowego możliwości korzystania z jego konta, wg. największego komunistycznego cenzora wszechczasów i samozwańczy sąd zwany FACEBOOK.


Zakazany post na FB

Skoro post jest zakazany na fb, zamieszczamy go zatem tutaj.

Obrazek z serii „śmieszne” został wstawiony na fanpage Wolni Obywatele, bez żadnego opisu nawet i szybko został z niego usunięty z ograniczeniem korzystania z funkcjonalności serwisu na 24h. Po zamieszczeniu go ponownie (jako screenshot wraz z komunikatem o nałożonej blokadzie) post wyleciał ze strony jeszcze szybciej. Tym razem blokada została nałożona większa i na znacznie dłuższy okres czasu. Tak więc uważajcie – ten obrazek jest nie akceptowalny na pejsbuku.
Co śmieszne, pochodził on z innej strony fb, na której został opublikowany wcześniej. Więc tam być mógł? Hm.

Rzekomym powodem usunięcia ma być wg. opisu: „dezinformacja mogąca stanowić fizyczne zagrożenie” xDDD

Tutaj tylko luźno przypomnimy, że w Polsce „zamykano” lasy przy 200 ogłoszonych zakażeniach dziennie. A przy 10,000 dziennie ogłoszono właśnie koniec obowiązywania obostrzeń i brak obowiązkowego omaskowania (AD2022).

Czyli najzwyczajniej w świecie, nie można uświadamiać ludzi nieuświadomionych, że nie było pandemii koronki, lecz PLANdemia strachu. Igrzyska dla debili.

Przez cały czas obowiązywania pseudoPANDEMII nie zmieniłem nic w swoim życiu! Żyłem tak jak wcześniej, nie nosiłem żadnych maseczek, nie unikałem kontaktu i nie przestrzegałem dystansu, odwiedzałem znajomych, poznawałem nowych ludzi, podawałem dłoń, przytulałem się z ludźmi, w sklepach macałem te same produkty, które na przestrzeni całego dnia macało również tysiące innych obcych, potencjalnie chorych ludzi – i nawet nie złapałem przez te ostatnie 2 lata przeziębienia, nigdy nie czułem się lepiej!

A straszyli, że wszyscy w ten sposób umrzemy xD

PS. obowiązkowego udziału w powszechnym sPISie narodowym też nie wziąłem. Minęło już pół roku – żadnych kar, żadnego więzienia xD Co jest ze mną nie tak? xD

PLANdemia
PLANdemia
PLANdemia
PLANdemia

Coraz bardziej przyglądam się ostatnio poczynaniom człowieka, który nazywa się Elon Musk. Ten mężczyzna zdaje się iść pod prąd, przeciwstawiać się narzucanym przez globalistów trendom i najzwyczajniej robi swoje, to co mu się podoba, bez względu na to, co się wokół dzieje. Nie gryzie się też w język i czarne nazywa czarnym, a białe – białym. Imponuje mi ten facet, krótko mówiąc.

Wypowiadał się niedawno głośno o tym, że drażni go cenzura w serwisie twitter. Chodziły pogłoski, że chciał stworzyć nowy portal społecznościowy wolny od cenzorskich zapędów. Ostatecznie do tego póki co nie doszło, jednak kilka dni temu zakupił tyle akcji twittera, że stał się jego głównym udziałowcem. I już przymierza się do wprowadzania zmian. Elon Musk nie gada. On działa.

Mimo wszystko liczę na niego i na nowy wartościowy portal społecznościowy.
Jak wiadomo były już wcześniej próby stworzenia alternatyw dla Facebooka jednak okazały się one jakimiś falstartami. Minds ( zalogowałem się po jakimś czasie nieużywania i konto było zbanowane xD ), the truth social Donalda Trumpa ( komunikat Access Denied, U.S. users only. Aha. Czyli od samego początku dyskryminacja, tam gdzie miało nie być dyskryminacji xd )

Jak widać, tylko Elon może nas wyzwolić. Lepszego kandydata nie widać.


Dołącz do społeczności i razem walczmy o WOLNOŚĆ i lepsze czasy:


Co Wy sądzicie o tej całej pandemii? Jakie macie opinie, historie i doświadczenia?
Czy Was też spotyka cenzura w mediach społecznościowych?

Zachęcam do wyrażenia swojej świętej osobistej opinii

Skomentuj pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *