Wsparcie inicjatyw i projektów

Drodzy Państwo, Szanowni odwiedzający,

realizujemy wiele inicjatyw, które są przydatne społecznie, z których wielu już korzysta, nie mając nawet tego świadomości, nie biorąc pod uwagę czyjegoś wkładu pracy i wysiłków. Tworzymy grupy np.

  • dla ludzi mających do oddania coś za darmo, lub potrzebujących,
  • dla ludzi poszukujących pracy,
  • także mnóstwo fanpejdży tematycznych,
    Czasem gdzieś się za kogoś dzwoni, jedzie, załatwia
    itp.

Prowadzimy m.in. kilka stron typu „Spotted”, które docelowo zostały stworzone dla „gap” lub nieśmiałków, zauroczonych, chcących kogoś poznać, więc są stricte towarzysko/zapoznawcze. Natomiast większość społeczeństwa, nie wiedzieć czemu, uznało je za portale z przeróżnymi ogłoszeniami drobnymi, których wystawianie im się po prostu należy. Nie myślą, że po drugiej stronie siedzi człowiek, który musi ich obsługą zarządzać i poświęcać na to często mnóstwo prywatnego czasu. Oczywiście pomijając najbzdurniejsze wpisy, staraliśmy się mimo wszystko pomagać, gdyż wiele ogłoszeń dotyczyło np. „zagubienia obrączki”, „zegarka-pamiątki” czy „zabawki dziecka” i nadal możemy w ten sposób pomagać, jednak czas który należy na te wszystkie działania poświęcić znacznie przekracza możliwości, które jesteśmy w stanie zaoferować. Musimy się zająć zarabianiem na siebie lub poszukać również wsparcia u Was. Z samej chęci niesienia pomocy człowiek nie wyżyje. 

Nasze strony mają liczną bazę odbiorców i spore zasięgi, często spotykamy się z prośbą o zareklamowanie tam czyjejś firmy/działalności – oczywiście będzie jest możliwe po uiszczeniu konkretnego datku na takiej zrzutce (zysk za zysk).
Skorzystaj z możliwości zareklamowania swojego produktu lub działalności w formie reklamowego zdjęcia w tle na fanpage’ach, w formie postu reklamowego, bądź dodatkowo postu przypiętego.

W swoich inicjatywach prowadzimy także tradycyjne strony internetowe, których utrzymanie kosztuje nas własne wyłożone pieniądze (koszt serwerów, domen, obsługi). 

Uruchomiliśmy też sklep internetowy POMAGAM z motywami charakterystycznymi dla zwierząt do wykonania w formie nadruku na odzieży i gadżetach, celem wspierania czworonogów i innych kochanych zwierzątek (www.pomagam.selino.pl)
Zachęcamy do wspierania sierściuchów!

Dochodzimy do punktu, w którym będziemy chcieli świadczyć porady dla osób bezsilnych, nieposiadających odpowiedniej wiedzy, a szukających pomocy m.in. z represyjnym aparatem państwa np. zmuszanie do noszenia masek, czy bezprawnego zamykania prowadzonych działalności gospodarczych, doprowadzającego do bankructwa firm i rodzinnych budżetów, na koszty procesów i na adwokatów itp. 

Aby móc dalej z sercem działać potrzebujemy waszego wsparcia!

www.pomagam.pl/napiwki

Tutaj zbierane będą środki, które pozwolą nam na dalsze kreatywne działania.

W tym miejscu będzie też można dokonać datku, by zrekompensować czas poświęcony na zamieszczaniu i redagowaniu ogłoszeń, na przeglądaniu, selekcji i wykluczaniu SPAMU i oszustów itd.

Możesz nas wesprzeć w dowolnej chwili, dobrowolnie uiszczając opłatę w wysokości zgodnej z własną wolą i uznaniem, bądź jeżeli bierzesz w jakiś sposób udział w naszych projektach/inicjatywach – w kwocie, której oczekujemy za daną ofertę/przysługę/pomoc – z której też masz jakąś korzyść (np. aktywna, prosperująca firma poszukuje kolejnego pracownika do swoich szeregów i oczekuje wystawić u nas na stronach lub grupach swoje ogłoszenie).

Tutaj będą wpadać Wasze napiwki!
Środki zasilą nasz ogólny budżet na wszelkie dalsze procesy i działania.

Z góry dziękujemy za każde wsparcie i cieszymy się ze współpracy!

Kontakt: pomagam@centrumnadruku.com.pl

Wsparcie inicjatyw i projektów - Napiwki, zrzutka pomagam
Wsparcie inicjatyw i projektów – Napiwki, zrzutka pomagam

Skomentuj pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *