klamm.de – zarabianie za odświeżanie

Klamm.de to długoletnia platforma umożliwiająca zarabianie pieniędzy za odświeżanie strony!

Nie są to może zawrotne sumki, bo za każde odświeżenie przyznawana jest (obecnie) mała część niemieckiego centa, jednak dla Polaków działa na ogromny plus to, że euro wysoko stoi, ponad 4zł.
Wypłaty możliwe są od uzyskania kwoty 5€ na swoim koncie. Dla niemca jest to prawie nic, jednak dla polaka będzie to przeszło 20zł! Zupełnie bez wysiłku!
Właśnie kolejny raz uzbierałem 10€ i na konto wpadło mi przeszło dodatkowe 40zł 🙂
Kolejny plus, że nie ma problemu z wypłatą środków bezpośrednio na polskie konto bankowe, bez różnicy w jakiej walucie je prowadzisz 🙂 Wczoraj zlecona wypłata, a dziś już pieniążki na koncie.
Jeżeli sporo czasu spędzasz przed komputerem, będzie to dla Ciebie interesująca propozycja!
Stronę można odświeżyć co godzinę, jak tylko licznik odmierzy kolejne 60 minut. Wiesz, o tym – tym samym nie musisz czekać przed monitorem, tylko możesz zająć się sobą przez ten czas. Wystarczy, że co 60 minut podejdziesz do komputera i zajrzysz na stronę, by kliknąć 🙂
Od czasu do czasu klamm.de organizuje szczęśliwy dzień i odświeżenie następuje co 10 minut! Tak więc zyskujesz 6x więcej możliwości na refresh stronki i pokaźniejszy, szybszy zarobek 🙂
Platforma dostępna w języku niemieckim oraz angielskim, jednak poza rejestracją znajomość języków jest praktycznie zbędna.
ZAREJESTRUJ SIĘ W KLAMM.DE JUŻ TERAZ I ROZPOCZNIJ ZARABIANIE PRZEZ KLIKANIE

Skomentuj pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *