Cieplutki koc w zimową noc

Prowadzimy sklep internetowy oferujący produkty z nadrukiem, także na indywidualne zamówienie.
Całkiem niedawno uruchomiliśmy osobny sklepik www.pomagam.selino.pl, w którym pojawiają się jak dotychczas głównie motywy związane ze zwierzętami – specjalnie dla ich miłośników.


W zamyśle tego sklepu, każdy wspierający dokonujący zakupu – udziela się w zbiórce funduszy, a jednocześnie ma coś też dla siebie tj. np. zakupioną koszulkę miłośnika zwierząt lub kubek z podobnym nadrukiem itp. Całkowita suma prowizji ze sprzedaży w tym sklepie powędruje na cele dobroczynne. W tym przypadku chodzi o wsparcie schroniska dla zwierząt tej zimy. Chcielibyśmy zapewnić zwierzakom pokarm i ciepły koc na zimową noc. Wraz z koleżanką, największą miłośniczką piesków jaką znam, zamierzamy zrobić fajną paczkę i dostarczyć do schroniska odpowiednio przed Świętami. Tak więc jeżeli komuś przypadł pomysł do gustu i popiera taką inicjatywę oraz chciałby się dołączyć to zapraszamy serdecznie!

Bo tu blisko jest schronisko
Dodatkowo uruchomiliśmy zrzutkę w serwisie wspierającym Pomagam (www.pomagam.pl/puszkasiersciuszka), gdyby ktoś chciałby szybko i bezpośrednio wesprzeć dowolną, dobrowolną kwotą wedle własnego uznania.
Pomaga każdy, nawet najdrobniejszy datek, pomagają tak samo wszystkie udostępnienia 🙂

Cieplutki koc w zimową noc - Zbiórka pieniędzy na zwierzęta w schronisku - Puszka Sierściuszka
Cieplutki koc w zimową noc – Zbiórka pieniędzy na zwierzęta w schronisku – Puszka Sierściuszka

Skomentuj pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *