Jak zarabiać kryptowaluty?

8.02.2023

Tutaj możesz zacząć dorabiać się dzięki kryptowalutom
lub chociaż bezpiecznie spróbować swoich sił w świecie Krypto ⬇️


Podstawowe informacje przede wszystkim dla osób, które słyszały wcześniej o kryptowalutach, ale nie miały o nich większego pojęcia lub nie wiedziały jak zacząć i jak dołączyć do tego świata.

Wbrew pozorom, nie trzeba już dokonywać żadnych drogich zakupów sprzętu, by zacząć kopać/wydobywać swoje pierwsze kryptowaluty. Otóż można zacząć wydobycie w chmurze, bez pompy, nie inwestując kompletnie nic lub niewiele.

Niewątpliwą zaletą na tym rynku są zdarzające się potężne skoki wartości, dzięki którym można w jedną noc, a nawet w kilka minut doświadczyć nawet podwójnego pomnożenia środków.

Moim przykładem jest tutaj niedawny nagły i potężny wzrost na kryptowalucie DOGE coin. Jeśli ktoś posiadał dajmy na to środki w wysokości 2000zł, ten następnego miał już 4000zł.

Porównaj to teraz z „pseudo-zyskami” oferowanymi przez Twój tradycyjny bank na zwykłych kontach czy lokatach, w postaci 0,2% zysku W SKALI ROKU! Kpina 🙂

Jak w przypadku każdej giełdy – jest również ryzyko. Jednak jak mówi znane, sprawdzone powiedzenie: kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa. Zamożni ludzie sukcesu, nie zaszli by tam gdzie teraz są, gdyby nie ryzykowali.


Przejdźmy do sposobów i możliwości.

 

Każdy korzysta na swoim telefonie z jakiejś przeglądarki internetowej.
Warto na tym polu przerzucić się na przeglądarkę CryptoTab z wbudowaną opcją wykopywania Bitcoinów w trakcie serfowania po internecie.
Podczas gdy Ty dokonujesz codziennego przeglądu wiadomości czy sprawdzania i wysyłania poczty, na osobnej zakładce w tle odbywa się Twoje zarabianie BTC. Musisz tylko co dwie godziny wrócić do zakładki, by odświeżyć wydobycie uruchamiając koparkę na kolejne 2h pracy.
Pobierz zarabiającą przeglądarkę i zdobądź swoje pierwsze kryptowaluty ZA DARMOwww.cryptotabbrowser.com

Jedyną wadą przeglądarki jest to, że póki co nie jest ona jeszcze dostępna w języku polskim. Należy sobie zatem poradzić decydując się np. na angielski. Na szczęście nie ma wiele opcji do przyswojenia.

W następnym kroku będziesz potrzebować swój własny portfel kryptowalutowy do przesyłania i przechowywania w nim swoich wykopanych środków BTC. Jest ich wiele, jednak szczególnie chciałbym polecić tutaj portfel Coinbase. Jeżeli zarejestrujesz się z podanego przeze mnie linku polecającego dostajesz możliwość otrzymania dodatkowych darmowych kryptowalut w wysokości nawet 45zł, gdy tylko dokonasz swojego pierwszego depozytu.
Rejestracja i założenie portfela: www.coinbase.com
Ponadto polecam właśnie portfel CoinBase, gdyż organizuje on spontaniczne krótkie i proste quizy dotyczące kryptowalut, a za wzięcie w nich udziału, każdorazowo otrzymujesz porcję kolejnych darmowych kryptowalut wzbogacających Twój portfel!

 

Kolejną atrakcyjną możliwość na darmowe Bitcoiny stanowi giełda StormGain CryptoMiner z wbudowaną koparką BTC. Aplikację na telefon możesz pobrać pod tym adresem: www.stormgain.com, następnie zarejestrować się i zacząć generować swoje przychody kryptowalutowe 🙂 
Rejestrując się z mojego linku stajesz się moim PARTNEREM, razem tworzymy węzeł dzięki któremu szybkość wydobycia kolejnych Bitcoinów jest szybsza, niż w przypadku „samodzielności”, dlatego tak ważne jest tutaj partnerstwo. Odświeżenia kopania należy dokonać zaglądając do apki co 4h i klikając ponowienie wydobycia.

Za czasów mojej rejestracji można tu nawet było otrzymać darmowy BONUS POWITALNY w wysokości 3 USDT ! 🙂

Aplikacja dostępna jest w języku polskim 🙂

 

Zainteresowani mogą skorzystać także z innych dostępnych giełd i portfeli kryptowalutowych.
Równie znanymi i popularnymi są tutaj m.in. Revolut crypto bank oraz największa giełda tego typu: Binance
Rejestrując się w nich także masz szansę otrzymania darmowych kryptowalut do swojego portfela biorąc udział w organizowanych przez nie quizów tematycznych!
Jak zacząć zarabiać kryptowaluty? Darmowe krypto! RENTOWNA KOPALNIA
Jak zacząć zarabiać kryptowaluty? Darmowe krypto! RENTOWNA KOPALNIA

Skomentuj pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *